Ексклюзиви
середа, 16 листопада 2011 18:22

36% громадян вважають, що ЄС пхає ніс у справи України

36% громадян вважають, що ЄС пхає ніс у справи України

За результатами соціологічного дослідження, проведеного соціологічною групою "Рейтинг", 40% українців вважають, що коментування політиками Європейського союзу вироку у справі Юлії Тимошенко не є втручанням у внутрішні справи України. Про це свідчать результати дослідження, повідомляє УНН.

Трохи менше (36%) вважають це втручанням у справи України. Чверть не змогли відповісти на це питання.

При цьому 40% позитивно ставляться до того, що політики Європейського союзу коментують вирок у справі Тимошенко і 31% - негативно. Водночас для 15% - це байдуже і ще 15% не визначились з цього приводу.

Позиція людей, які побачили втручання у внутрішні справи України, не є категоричною, оскільки лише дві третини з них негативно ставляться до того, що політики Європейського союзу коментують вирок у справі Тимошенко. Водночас кожен десятий з них позитивно ставиться до заяв політиків Європейського союзу, а більш, ніж кожному десятому – байдуже до заяв європейських політиків.

Найбільш позитивно ставляться до коментування політиками ЄС справи Тимошенко на Півночі, Заході та в Центрі, відповідно це понад 80% прихильників "Батьківщини", майже 60% - "Свободи" та "Громадянської позиції", майже 50% - "Фронту змін" та УДАРу.

Найбільш негативно ставляться до такого коментування на Донбасі, Півдні та Сході, відповідно це понад 60% прихильників Партії регіонів та понад 40% - КПУ.

Дослідження проводилося по всій території України з 25 жовтня по 6 листопада 2011 року. В опитуванні взяли участь 2 тис. респондентів віком від 18 років. Похибка репрезентативності становить не більше 2,2%.

Нагадаємо, парламент ЄС прийняв резолюцію відносно України, в якій закликав до справедливого вирішення долі Тимошенко.

Зараз ви читаєте новину «36% громадян вважають, що ЄС пхає ніс у справи України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

32

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути