Ексклюзиви
середа, 27 серпня 2008 13:22

25% українців хочуть об"єднання України з Росією в одну державу

З 9 по 21 серпня 2008 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки. Методом інтерв"ю опитано 2032 респондентів, які мешкають в усіх областях України, у Криму та у Києві за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує 3.5% для показників близьких до 50%, 3,0% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%.

Як відомо, 1 грудня 1991 року 84 відсотків дорослого населення України взяли участь у референдумі, і 90 відсотків усіх голосів були подані за незалежність нашої країни та менше 8 відсотків – проти. Таким чином за Акт про незалежність України, який Верховна Рада прийняла 24 серпня 1991 року, на референдумі висловилось 76 відсотків дорослого населення, а проти – лише 6 відсотків.

За даними ж проведеного опитування –

У серпні нинішнього року за Акт про незалежність України готові були висловитися лише 50% опитаних, і якщо б референдум відбувався зараз, то участь у ньому найімовірніше взяли б тільки 72% дорослого населення, і лише 69% усіх голосів були б подані за незалежність України, а 31% – проти.

У той самий час, в разі збереження дружніх відносин України з Росією, з відкритими кордонами без віз і митниць, за державну незалежність України готові були висловитися 71% опитаних, а за об"єднання України з Росією в одну державу – близько 25%.

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «25% українців хочуть об"єднання України з Росією в одну державу ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути