Група депутатів з фракції Партії регіонів ініціюють термінове засідання Верховної Ради для повернення парламентсько-президентської форми правління і висловлюють підтримку українському народу.
Про це йдеться у спільній заяві депутатів. На сайті Партії регіонів такої заяви немає.
"Ми, група народних депутатів України, закликаємо сьогодні, 20 лютого, о 15.00 терміново скликати засідання Верховної Ради для повернення парламентсько-президентської форми правління", - йдеться у заяві.
Провладні депутати також заявили про підтримку українського народу та його волевиявлення.
Вони висловили занепокоєння у зв'язку з кровопролиттям на вулицях міст і жертвами "по обидві боки протистояння".
"Офіційно заявляємо, що ми засуджуємо дії, спрямовані на ескалацію збройного конфлікту, закликаємо обидві сторони до припинення агресивних дій і до початку мирних переговорів за участю міжнародних спостерігачів з ЄС (Німеччини, Польщі), Росії і США", - йдеться в заяві.
Депутати також звернулися до військовослужбовців внутрішніх військ, підрозділів МВС та СБУ з проханням "виконувати присягу народу України", а не "злочинні накази, спрямовані на застосування вогнепальної зброї, не допускати участі правоохоронних органів у провокаціях із застосуванням кримінальних елементів проти мирного населення і мітингувальників по всій Україні".
Заяву підписали депутати: Андрей Деркач, Владимир Зубик, Григорий Смитюх, Александр Кузьмук, Владимир Пехов, Владимир Продивус, Владимир Струк, Николай Сорока, Виктор Бондарь, Виктор Тихонов.




















Коментарі