"Средневековье какое-то. Скоро, чтобы помыться, к морю дешевле будет поехать. Из-за политики страдают невиновные", – пише в групі Facebook "Крим Україна" Аліса із Сімферополя. У місті воду подають за графіком і поганої якості.
На півострові посуха, річки й озера обміліли. Загинули рисові плантації. Подавання води обмежили жителям великих міст. Далі уріжуть курортним населеним пунктам. До анексії прісна вода надходила з ПівнічноКримського каналу. Зараз його перекрито.
З подібною ситуацією я стикнулася 2002-го, коли приїхала навчатися до Львова з Рівненщини. Воду містянам подавали з шостої до дев'ятої ранку та ввечері.
"У нашому гуртожитку студенти складали графіки відвідування душової та пральні, – пишу Алісі. – Ситуація неприємна, але жити можна. Головне – сподіватися, що ситуація покращиться".
Кримчанка реагує гнівними смайликами.
"В каком понимании "покращиться"? Крым украинским уже не будет. Значит, и воды нам не ждать? Теперь ясно, что заставлять своих людей страдать – в крови украинцев".
Приєднується до іншої групи – "Крымнаш". Там обговорюють заяву глави окупаційної адміністрації півострова Сергія Аксьонова. Кримчани проживуть і без водних подачок українців, заявив. Аліса лайкає допис
Коментарі
Зигет- позитивные впечатления , очень хороший фестиваль. Была лет 8 назад....
Поїхала раз зі своєю компанією на фест "Захід".Нехай Бог милує( Навколо одна п"янота, і блядство (більшість таких і їздять на фести). Після цього - більше по фестах не катаюся.
Молодь відпочиває, звичайно , кожен по своєму, ви ще не були на європейських фестиваляхі не бачили,як там у відрив йдуть. Що ж ви така "чемна" там робили тоді в тому Содомі та Гоморі? Був цього року на фестивалі- скажу так- найкраща та найадекватніша публіка за всі 4 роки моїх фестивальних походеньок Україною. По організації- аналогічно, найкращий рівень.
алкашня
свидома алкашня


123 03.09.2012 12:17
)) А де там свідомість? 123, Ви свої п'яні баньки протріть. Після протверезіння узріть, ЩО принесла РаССєя: алкоголізм, проституція, наркоманія і мргиналізм.
свидома алкашня
================
Тепер можете знову заливатися...від почуття гордасті за Рассєю-матюшку.
свиня срасійська