Неділя, 24 грудня 2017 12:40
Ольга Швед
Ольга Швед
Ольга Швед

Родина кумів

— Через свого чоловіка починаю потроху ненавидіти родину нашого кума, — скаржиться Оксана. — Постійно ставить їх мені у приклад. Я вже маю купу комплексів через це.

Куми Оксани живуть у приватному будинку біля Львова. У двоповерховому ще дідівському домі мешкають три сім'ї: шість дорослих і троє дітей. Дві невістки не працюють — у декреті, батьки — пенсіонери. Утримують родину два брати — їздять на заробітки, підпрацьовують майстрами.

— От Вітя і Юля ніколи не сваряться, — переповідає слова свого чоловіка Оксана. — Гуртом дружно живуть, а тобі моя мама не вгодила. Зайду до них — весело, затишно, завжди гостям раді. А ми після роботи постійно втомлені. На вихідних відсипаємося. Нікого не запрошуємо до себе. Тобі гріх жалітися — все є. Мої батьки допомагають — дитину глядять. А ти вічно чимось не задоволена. Бери приклад з Юлі — її завжди все влаштовує.

За місяць зустрічаю Оксану. У неї гарний настрій.

— Вітю зловила поліція п'яним за кермом, забрали права, — каже. — У соцмережах Юля попросила порадити хорошого психотерапевта, який спеціалізується на неврозах і затяжних депресіях. А мій чоловік отримав своє. Прийшов до них у гості, як завжди, а на порозі батько кума його прогнав, ще й насварив. Мовляв, тут і так купа людей на головах одне в одного сидять, ще й він зі своїми візитами. Це мені розповіли спільні друзі.

— А чоловік у курсі, що ти знаєш про це? — питаю.

— Навіщо? Тепер я сама починаю розмову, як мені подобається родина кумів. І нам із них треба брати приклад.

Зараз ви читаєте новину «Родина кумів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода