Ексклюзиви
Субота, 24 лютого 2018 09:05
Ольга Швед
Ольга Швед
Ольга Швед

Донька зрозуміє

– Треба терміново виїжджати в Польщу, доки закон про аліменти не прийняли, – каже Олег.

Перед Новим роком прийшов до нас позичати гроші. Розлучений, донька-підліток живе з матір'ю.

– У мене борг назбирався, – говорить. – Доки була робота – автоматично із зар­плати вираховували аліменти. А як звільнився, не можу ні копійки відкласти. Сам ледве виживаю. Донька все розуміє, а дружина обурюється.

Олег – сантехнік. У Польщу не поїхав – не дали робочої візи. Закон президент підписав у січні. Батьки, які не сплачували гроші дитині понад півроку, не зможуть керувати авто, виїжджати за кордон і користуватися зброєю для полювання.

– Несправедливість повна, – обурюється Олег. – Он шоумен Антін Мухарський їде з країни. Заборгував 400 тисяч гривень аліментів. Хочуть його майно з молотка пустити. З такими дурними законами тут немає що робити. Це особиста справа батьків і дітей, а не держави.

Нещодавно Олегові запропонували місце на збудованому японцями заводі. Після стажування запросили на роботу, обіцяли добру "білу" зар­плату.

– Відмовлюся, – каже. – У мене борг з аліментів великий. Будуть через суд із зарплати щомісяця вираховувати половину. А як сплачу старий борг – уже новий набіжить. З того заробітку копійки лишаться.

– І що робитимеш? – питаю.

– Підроблятиму нелегально. Донька зрозуміє. А жінка хай далі казиться

Зараз ви читаєте новину «Донька зрозуміє». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода