середа, 14 травня 2014 11:33

Спецтема: Війна на Донбасі

Озброєні гранатометами бойовики облаштували блокпост на в'їзді в Донецьк — ЗМІ

Озброєні гранатометами бойовики облаштували блокпост на в'їзді в Донецьк — ЗМІ

На в'їзді в Донецьк з боку Маріуполя, неподалік від хутора Широкий, з'явився блокпост з озброєними людьми.

Про це повідомляє інтернет-видання 62.ua.

Як повідомляють очевидці, замість звичного поста ДАІ сьогодні на трасі стоїть декілька десятків людей в зеленій формі, озброєних автоматами і гранатометами.

Деякі з них в масках. На питання, кого вони представляють, один з озброєних людей відповів, що Донецьку республіку. За розповідями очевидців, вони ретельно оглядають усі машини, які в'їжджають в Донецьк.

Зараз ви читаєте новину «Озброєні гранатометами бойовики облаштували блокпост на в'їзді в Донецьк — ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути