На в'їзді в Донецьк з боку Маріуполя, неподалік від хутора Широкий, з'явився блокпост з озброєними людьми.
Про це повідомляє інтернет-видання 62.ua.
Як повідомляють очевидці, замість звичного поста ДАІ сьогодні на трасі стоїть декілька десятків людей в зеленій формі, озброєних автоматами і гранатометами.
Деякі з них в масках. На питання, кого вони представляють, один з озброєних людей відповів, що Донецьку республіку. За розповідями очевидців, вони ретельно оглядають усі машини, які в'їжджають в Донецьк.
×




















Коментарі
3