пʼятниця, 24 жовтня 2014 15:20

Ватажок бойовиків Захарченко провів школярам урок тероризму

Ватажок бойовиків Захарченко провів школярам урок тероризму
Фото: lenta-ua.net

"Прем'єр" ДНР Олександр Захарченко в одній зі шкіл Харцизська провів "урок мужності".

Про це інформує РИА "Новости".

"На війні брудно. На війні страшно. Там вбивають. Там гинуть твої товариші. Але я вам чесно скажу: краще померти стоячи, ніж жити на колінах", - розповів він школярам і додав, що в одному з підрозділів бойовиків служить син полку з Харцизька, йому 16 років. 

"Зараз складно. У нас не вистачає форми, медикаментів. Але потихеньку у нас з'являється можливість платити зарплату лікарям, вчителям ... У вас зараз унікальний шанс. Переді мною зараз сидять майбутні міністри, політики. Разом будемо з нуля будувати нову державу", - сказав Захарченко дітям.

Зараз ви читаєте новину «Ватажок бойовиків Захарченко провів школярам урок тероризму». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути