На Луганщині були помічені військовослужбовці Повітряно-десантних військ Росії.
Про це на своїй сторінці в Facebook написав координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук.
"У напрямку до н.п. Ковпакове з боку н.п.Антрацит зафіксоване переміщення підрозділів ВДВ РФ. У складі підрозділу - 3 одиниці САУ 2С9 "Нона", 2 заправники, 4 БТР-80, 4 Камаза і 3 БТР-Д", - написав Тимчук.
Він також повідомив, що на в'їзді-виїзді з окупованого н.п.Октябрь (Новоазовський район) продовжують діяти 2 блокпоста, на яких несуть службу бойовики, одягнені у військову форму російського зразка без розпізнавальних знаків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20 "двохсотих" і знищена техніка - ЗСУ зірвали атаку ворога біля Майорська
"Замість прапорів "ДНР", раніше вивішених на блокпостах, зараз розміщені прапори з написами "ВДВ Росії"", - зазначив Тимчук.




















Коментарі