понеділок, 22 грудня 2014 17:36

У сміттєвому баку в Івано-Франківську знайшли мертве немовля

У сміттєвому баку в Івано-Франківську знайшли мертве немовля
Фото: today.kz

В Івано-Франківську в сміттєвому контейнері недалеко від входу в обласну психоневрологічну лікарню №3 знайшли мертве немовля.

Про це повідомляють "Вести".

Страшну знахідку виявила прибиральниця медзакладу. Коли вона викидала сміття, то побачила, що один із пакетів, що лежав у баку, був дивної форми.

Розгорнувши його, мало не зомліла: у пакет була замотана мертва навонароджена дитина.

Як розповіла начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Івано-Франківській області Алла Лемчак, немовля виявилось хлопчиком одного-двох днів від народження.

Поки перевіряють, чи народився він мертвим, чи був убитий, а також шукають його матір.

Їй може загрожувати в'язниця до п'яти років, якщо з'ясується, що вона згубила дитину.

Зараз ви читаєте новину «У сміттєвому баку в Івано-Франківську знайшли мертве немовля». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути