Міністерство внутрішніх справ України повідомляє про спробу озброєних осіб відновити трансляцію російських каналів Луганською обласною телерадіокомпанією.
Зокрема, 4 озброєних осіб в камуфляжній формі увійшли до приміщення Луганської телерадіокомпанії.
"Вони назвалися членами народної самооборони і висунули вимогу - відновити трансляцію російських телепередач на одному з телеканалів", - сказано в повідомленні.
За інформацією МВС , після проведення переговорів з керівництвом телеканалу, озброєні особи залишили приміщення .
×




















Коментарі
9