Ексклюзиви
четвер, 18 грудня 2014 13:13

До Донецька прибула ще одна група російських найманців

До Донецька прибула ще одна група російських найманців

У мережі з'явилося чергове відео, на якому зафіксоване прибуття терористів з Російської федерації.

Зняла аматорський ролик дівчина, за кадром чути жіночий сміх і радісні вигуки про прибуття нових "туристів Путіна". Мікроавтобус заїжджає на захоплену і переобладнану терористами базу в Донецьку.

Більш докладного опису місцевості виявити не вдалося. Відомо, що приїхала партія бойовиків з 20 чоловік із батальйону "Восток". Вони не приховують свої обличчя і те, що вони відмінно екіпіровані для ведення військових дій.

На фоні "Вставай, Донбас", що лунає з мікроавтобуса, найманці вигукують  погрози українським військовим: "Укропи, бійтеся".

 

Зараз ви читаєте новину «До Донецька прибула ще одна група російських найманців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути