субота, 11 травня 2024 10:06

Спецтема: Війна Росії проти України

Знищили російську колону БМП: у мережі показали відео бойової роботи ЗСУ на Харківщині

 

Сили оборони України стримують російських загарбників на Харківщині.

ЗСУ завдають ворогу значних втрат у живій силі та техніці. Зокрема, було знищено ворожу колону з чотирьох БМП разом з особовим складом. Відео бойової роботи у Telegram опублікував речник Української добровольчої армії "Південь" Сергій Братчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як на Харківщині з'явилась "сіра зона" - військовий пояснив

"Сьогоднішнє знищення колони з чотирьох ворожих БМП разом з особовим складом під час наступу росіян в районі населеного пункту Пильна, Харківська область", - зазначив він.

За словами Братчука, на відео - бойова робота підрозділу "Перун" 42-ї окремої механізованої бригади.

За даними Генштабу ЗСУ, на Харківщині йдуть оборонні бої за Стрілечу, Пильну, Борисівку, Олійникове та Огірцеве. Це населені пункти в прикордонні, які перебували фактично в сірій зоні.

Продовжуються контрударні заходи у напрямках населених пунктів Липці та Вовчанськ.

Зараз ви читаєте новину «Знищили російську колону БМП: у мережі показали відео бойової роботи ЗСУ на Харківщині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути