Правоохоронні органи можуть оприлюднювати суспільству лише ту інформацію, яка їм вигідна у справі Ярослава Мазурка. Його звинувачують у вбивстві трьох охоронців та у замаху на четвертого пораненого у гіпермаркеті "Караван" в Києві. Таку думку висловив Олександр Костенко, завідувач відділом проблем кримінального права Інституту держави і права імені Корецького.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа Мазурка ніяк не пов'язана з політикою і виборами — правозахисник
"Я давно займаюсь кримінологією і я не прибічник конспірології. Я не думаю, що у країні світова змова і хтось створив цю ситуацію, або це інсценування. У мене інша версія цієї події. Реальний факт злочину був, але тепер починається спекуляція, зловживання і використання тієї інформації, яка поступає. Моя версія, що це було самогубство", - розповів Олександр Костенко.
Він припустив, що правоохоронці можуть оприлюднювати у цій справі лише ту інформацію, яка їм вигідна.
"У правоохоронних органах певна інформація є. Вони можуть зловживати цією інформацією, зливати те, що їм вигідно. Це факт, який я абсолютно не заперечую. Я переконаний, що це комусь вигідно, використовувати реальний факт, який стався у нашій країні. Який, до речі, відображає ситуацію і проблеми, які у ній є", - розповів криміналіст.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міліція вважає, що Мазурок — серійний маніяк-убивця - ЗМІ
На його думку, на сьогодні правоохоронні органи не мають довіри у населення.
"На жаль, міліціонери можуть зловживати своїми повноваженнями. Це один з компонентів, який викликає недовіру до них", - додав Олександр Костенко.
Коментарі
3