Ексклюзиви
вівторок, 06 листопада 2012 16:36

У Маріуполі розстріляли трамвай з пасажирами

У Маріуполі розстріляли трамвай з пасажирами
В ході перевірки встановлено, що постріли були зроблені з пневматичної зброї. Фото: tourismnews.by

Надзвичайна подія сталася в Маріуполі в 5.15 ранку. На перетині вулиці Артема і Фонтанній невідомі відкрили вогонь по трамваю, який слідував по 7-му маршруту в напрямку центру міста.

"Обстрілу піддався вагон № 526, в салоні якого знаходилися чотири пасажири і кондуктор. Машиніст почула гучні хлопки. Вони слідували один за іншим, як з автоматної черги, і тут же вщент розлетілися три вікна. На щастя, ніхто з людей в трамваї не постраждав. Але хто стріляв, з якої зброї і скільки було зловмисників, ні водій, ні пасажири не помітили. За вікном було ще темно", - розповів ilich.in.ua начальник служби руху Маріупольського ТТУ Василь Малярчук.

На місце події одразу викликали співробітників міліції.

Як повідомила начальник прес-служби Маріупольського ГУ Юлія Лафазан, в ході перевірки встановлено, що постріли були зроблені з пневматичної зброї. Зловмисник, імовірно, був один, його особа встановлюється.

Зараз ви читаєте новину «У Маріуполі розстріляли трамвай з пасажирами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

08.12.2012 19:38:47XYXY178.94.42.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Розбещені грошима середняки! Платити лише за перемоги та нічиї (трохи, щоб вистачало на хліб та молоко). Суркісів - геть. Клуб належить всім киянам.

08.12.2012 19:38:27ФанДед46.200.182.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Вот если бы не Сёмин, Алиев бегал бы быстрее, отдавал бы точные пасы, дриблинг у него был бы, как у Месси, со штрафных каждый второй мяч летел бы в створ ворот (сегодня каждый сотый). Нынешние тренеры рассказывают байки типа "после Сёмина ещё долго разгребать будем. Думаю, что такие речи могут вести только олигофрены.Сёмин что всем динамовцам ноги искривил? дыхалку сбил? мозги отключил? что годы нужны, чтобы разгрести наследие. А идиоты верят. Хлопают.

08.12.2012 19:34:58Гість93.74.124.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Гадаю, п.Алієв дивиться на проблему ДК суто з власної дзвіниці. Його можна щрозуміти...
Але не Сьомін винний у проблемах клубу, а чинне керівництво. Адже тренери були й до Сьоміна - і багато вони досягли?! Клану Суркісів треба або вирішувати проблему з тренером кардинально, бо п.Блохін - це не вирішення (його досягнення як тренера надто скромні для ДК!), або продати клуб іншим власникам, котрі подбають передовсім за екстракласного тренера, а тоді й за все інше.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути