Терористи викрали двох підполковників міліції в Луганську і розграбували патронний завод.
Про це повідомила начальник прес-служби ГУМВС у Луганській області Тетяна Погукай, на своїй сторінці в Фейсбук.
"19 липня надійшла інформація про те, що 20 червня група озброєних автоматичною зброєю людей, одягнених в камуфлированную форму, викрали з заводу "Луганський патронний завод" матеріальні цінності мобілізаційного резерву.
19 липня надійшло повідомлення про те, що 16 липня ввечері групою озброєних автоматичною зброєю людей, одягнених в камуфлированную форму, з дому був насильно вивезений підполковник міліції Дяченко Володимир Васильович (начальник слідчого відділу Ст.Луганского райвідділу міліції). До теперішнього часу його місцезнаходження невідомо", - написала вона.




















Коментарі