четвер, 02 жовтня 2014 09:27

У Донецьку бойовик підірвав себе гранатою — ЗМІ

У Донецьку бойовик підірвав себе гранатою — ЗМІ
Фото: google.com.ua

На ринку в Калінінському районі Донецька представник так званого "народного ополчення" підірвався на власній гранаті.

Про це виданню "Донецкие вести" повідомили читачі, які стали очевидцями події.

Це сталося в районі кінцевої зупинки "Кільця" трамваю №9.

"Ближче до 17 години в Калінінському районі недалеко від кінцевої зупинки дев'ятого трамваю боєць ДНР у формі вибухнув. Там де ринок починається. Бавився з гранатою, а потім вибух", - пише читач.

Інформації про постраждалих серед цивільного населення в результаті інциденту поки немає.

"Калінінський р-н.(кінцева травм.№9), 16.30 - ДНРівець саморозчленився, бавлячись гранатою." Очевидці.

Зараз ви читаєте новину «У Донецьку бойовик підірвав себе гранатою — ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути