пʼятниця, 20 липня 2018 21:28

Трагедія на Житомирщині: свідчення пасажирки та що відомо про водія

Трагедія на Житомирщині: свідчення пасажирки та що відомо про водія
Водій маршрутки їхав "Київ-Рівне", яка розбилася об фуру на Житомирщині, їхав надто швидко. Фото - zhytomyr.dsns.gov.ua

Водій маршрутки"Київ-Рівне", яка розбилася об фуру на Житомирщині, їхав надто швидко. Про це розповіла пасажирка Олена, яка прямувала цим рейсом зі столиці.

"Він їхав дуже швидко. І потім раптом удар. Коли мене вже винесли з маршрутки, інші пасажири говорили, що водій заснув за кермом. Він із Рівного виїхав до Києва в 5 ранку. Потім одразу повертався назад", - розповіла жінка, передає rivnepost.rv.ua.

Про водія маршрутки відомо, що він із Хмельниччини. Мікроавтобус позичив у товариша, мав повернути наступного дня. На нерегулярні перевезення не мав відповідної водійської категорії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Їхали з відпочинку: повідомили про стан потерпілих в аварії на Житомирщині дітей

"Перевезення взагалі нелегальне, ніяких дозвільних документів не було, і взагалі у того водія навіть не було посвідчення категорії D, він не мав права керувати автобусом", - розповів заступник начальника управління Державної служби "Укртрансбезпека" Іван Герега.

У Житомирі створили штаб для допомоги потерпілим та їхнім сім'ям. Там чекають родичів на упізнання загиблих. Суботу на Житомирщині та Рівненщині оголосили днем жалоби.

Станом на 17:00 20 липня вдалося ідентифікувати лише чотирьох загиблих у масштабній аварії на Житомирщині. Серед загиблих - 56-річний громадянин Грузії, житель Полонного Хмельницької області, 44-річний водій маршрутного автобуса, 14-річний житель с. Гульська Новоград-Волинського району, та 60-річна жителька Києва, вона родом із Рівненщини.

Зараз ви читаєте новину «Трагедія на Житомирщині: свідчення пасажирки та що відомо про водія». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути