Ексклюзиви
пʼятниця, 06 грудня 2013 14:23

Спецпідрозділ "Тигр" намагався прорвати блокаду у Василькові

Спецпідрозділ "Тигр" намагався прорвати блокаду у Василькові
Фото: ua.golos.ua

У Василькові близько години тому особовий склад "Тигру" намагалися вивезти з учбового центру ВПС, де їх заблокували мешканці. Про це в ефірі Громадського ТБ повідомив один з активістів, передає Українська правда.

"Годину тому весь особовий склад, близько 800 людей, завантажили обладунки і направились до центрального КПП, вийшов командир. Вели перемовини", - розповів активіст.

"Полковник просив, щоб розблокували виїзд, бо вони нібито хочуть здати обладунки. Громада відмовилася випускати і запропонувала своїми силами на машинах перевезти ті обладунки у місце призначення", - додав він.

Активіст додав, що частину наразі блокують близько 200 людей, багато з них на автівках.

Нагадаємо, блокування почалося після того, як місцеві жителі побачили, що у двір коледжу заїхали автобуси з бійцями спецпідрозділу МВС.

 

Зараз ви читаєте новину «Спецпідрозділ "Тигр" намагався прорвати блокаду у Василькові». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

74

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

07.12.2013 09:24:56lutich91.219.220.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

1.Уже давно приезжают немцы,если-без образования, идут в сельское хозяйство, 1н из них, например завёл-несколько десятков коров, нанял людей и говорит-у меня доход как у профессионального профессора-стоматолога в Германии, и почему это ему в Европу-не хочется? 2. Даже-Белоруссия вышла на 4е место в Мире по выпуску молока и молочной продукции и МАЗ работает в 3 смены... А у нас что трава-не такая или есть огромное желания быть НАЙМИТАМИ и НА СВОЕЙ-БОГОМ ДАННОЙ НАМ ЗЕМЛЕ? И почему ЛАЗ-не работает, видел ЛАЗовский автобус ФК "СКАЛА" из Моршина-круче всяких MANов

07.12.2013 00:02:58lutich91.219.220.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

1. почему, когда пошёл,на спасение МВСников от трактора беркут, среди оппозиционеров и корреспондентов-не оказалось: ни лидеров фракций, ни депутатов ВР, которые бы могли стать живым щитом-взявшись за руки,ни их-помошников, ни даже депутатов-ПГТ? 2. Почему людей привели и оставили одних на холоде, на долгое время, как лава на лаву? 3. И где в соглашении с ЕС указано, когда украинцы получат -хоть безвизовый режим с Европой а то оно как-то напоминает-сказки СССР-про светлое будущее и войну 1941-1945, когда комисар брал пистолет кричал- в атаку, люди шли под пулемёт а он прятался в окопе...

06.12.2013 19:38:18tretij92.229.34.--
  • 19+
  • 0-
  • Відповісти

Последний раз люди прятались в Михайловском соборе от монголо - татар в 13 - ом столетии

06.12.2013 19:16:39sanypol37.115.65.--
  • 18+
  • 0-
  • Відповісти

ідея для журналістів - а давайте ми самі у своїх публікаціях відправимо владу у відставку і не будемо більше називати Попова головою КМДА, Арарова прем'р-міністром, Януковича - президентом бо ці особи для нас такими не є

тільки після позачергових президенських виборів у нас буде президент, а зараз ця посада вільна

06.12.2013 20:56:341091.233.90.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Поддерживаю! И так называемых "правохранителей" тоже не надо, а то язык не поворачивается их так называть.

06.12.2013 23:28:16umka78.26.128.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

бандитьске угруповенэ "Тигр" намагався прорвати блокаду у Василькові..

06.12.2013 18:02:52Ra93.75.18.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Різні інсценіровки та чудернацькі виводи з них - сьогодення вирує нова міфологія, яка гейзерує з нових політтехнологій, нав"язаних не нашими неталановитими політехнологами.:) Таких талановитих треба було зрощувати роками й десятиліттями, не факт, що в Україні. Й гарно "поливати" різними достатками.:) Цікаво, скільки фінансових витрат деяких структур на такі "революційні" дійства не потрапили до Книги Гінесса, сором"язливо ховаючись?:)

06.12.2013 17:27:44Andres79.164.27.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сегодня был на крупной чешской стройке.....огромное количество западенцев из Закарпатья. Когда я громко сказал чего тут делают западенцы, выступил их бригадир, сказал что все они любят Россию, за Таможенный союз и все такое. Какие то испуганные были, когда я строго говорил на предмет присутствия у них разрешений на работу. А мог бы позвонить в полицию и сдать всех разом

06.12.2013 17:42:03Mirax146.185.31.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Кому твоя брехня тут нужна тролль продажный

06.12.2013 15:50:45UMNIKti4mo83.170.242.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Уважаемые посетители,игнорируйте мальчиша и олену недоквитку))))

06.12.2013 16:53:15Malchish88.135.227.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Почему? ...."уважаемый"...Не согласны с тобой, а Квитка, ещё и прыщавым юношей назвала????
Жаль, что демократию, ты путаешь с дерьмократией....Может , в самом деле прыщи давить надо?...хе-хе

06.12.2013 15:31:35Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Усім сопливим героям, раджу почати працювати.

06.12.2013 15:18:04bette91.231.229.--
  • 28+
  • 0-
  • Відповісти

СЛАВА МУЖЕСТВЕННЫМ ЖИТЕЛЯМ ВАСИЛЬКОВСКОГО РАЙОНА, КОТОРЫЕ БЕЗ ОРУЖИЯ И В ЗНАЧИТЕЛЬНОМ МЕНШИНСТВЕ СМОГЛИ ПРЕГРАДИТЬ ПУТЬ ТЕРМИНАТОРАМ БАНДИТСКОЙ ДИКТАТУРЫ

06.12.2013 15:02:37Malchish88.135.227.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Странно, ведёт себя власть.
Способствует охлократии.
Толпа , конечно , и есть толпа. Но власть, которая боится, и нерешительна, тоже "хромая утка".
Бойцы спецподразделения, не должны спрашивать разрешения у толпы, просто выполнять приказ.
Кто не успел убежать из под колёс, его проблемы.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути