вівторок, 17 липня 2012 09:29

Сирійські повстанці перейшли в масштабний наступ по всій країні

Сирійські повстанці перейшли в масштабний наступ по всій країні
Повстання в Сирії проти режиму Башара Асада почалося в березні 2011 року. Фото: fototelegraf.ru

Повстанська Вільна армія Сирії оголосила про початок повномасштабного наступу на позиції урядових військ по всій країні. Відповідну заяву, повідомляє Agence France-Presse, повстанці поширили увечері 16 липня.

У заяві наголошується, що наступ, відлік якого ведеться з 8 вечора понеділка (8 вечора за Києвом), є відповіддю на "різанину і варварські злочини", здійснені режимом президента Башара Асада.

Відповідно до нової тактики, бойовики Вільної армії Сирії почнуть атаки "на всі позиції урядових військ у містах і селах країни" з метою змусити прихильників Асада здатися або знищити їх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-посол Сирії звинуватив Асада у співпраці з Аль-Каїдою

Крім цього Вільна армія Сирії заявила, що буде вважати "легітимними цілями" будь-яких збройних прихильників Асада з суміжних держав, зокрема, загони ліванського руху "Хізбалла" і Вартових іранської революції.

Тим часом, як повідомлялося раніше, за підсумками дводенних боїв вдень 16 липня повстанці заявили про те, що їм вдалося закріпитися в двох районах Дамаску, і назвали подію "поворотним моментом" у справі повалення правлячого режиму. У свою чергу, прихильники уряду, не спростовуючи сам факт боїв, заявили про те, що "терористичні угрупування" "ніколи не отримають Дамаск".

Повстання в Сирії проти режиму Башара Асада почалося в березні 2011 року, і до літа 2012 року переросло в повномасштабну громадянську війну. Жертвами конфлікту, за даними правозахисних організацій, стали понад 17 тисяч людей.

Зараз ви читаєте новину «Сирійські повстанці перейшли в масштабний наступ по всій країні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

13

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

17.07.2012 14:33:03Угу95.69.194.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ещё один хозяйственник сдулся.... даже демократизаторов высаживать не пришлось. Окружают бесы оплот духовности. :D

17.07.2012 10:15:39West217.146.246.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Побыстрее бы покончили с Асадом. Останется Иран и Сев.Корея ... .

17.07.2012 10:09:36Кос195.137.233.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

После отправки Россией соединения военных кораблей в Сирию пиндосы быстренько подкинули обезьянам бабок и оружие, а также дали команду "фас"

17.07.2012 10:16:47Хохлосрач 95.67.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да, мочать Росію по всьому периметру від Дамаска до Нальчика і нема на то ради.

17.07.2012 10:19:44Хохлосрач 2 95.67.66.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Варшавський мордобой не рахуєм, бо російські ЗМІ та історична міфологія будь-яку географічну експедицію з часів Невського називають крупномасштаною разаниною русско-якзического насєлєнія :)

17.07.2012 10:08:12567862.221.53.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Януковичу на замітку: слідкуй, Вітя, уважно, куди тікатиме Асад. І там собі вже місце бронюй.

17.07.2012 10:18:49Уфф194.44.255.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Дураки-маріонетки не тікають, їх тримають до пори до часу, а там як Бог дасть.

17.07.2012 10:07:21ТАТО95.135.179.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

треба запросити сирійських повстанців ,якщо своїх НЕМА....

17.07.2012 10:06:26Укр193.23.140.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Скоро у России кроме белорусов и казахов друзей не останется !А любой диктатор должен помнить-его власть народ сбросит в любой момент !А с чьей помощью,не так уж и важно !

17.07.2012 10:16:03Уфф194.44.255.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Коли поставлять диктатора -"фганцуза"- буде все в порядку.

17.07.2012 10:05:05valery193.93.186.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

по сути не правильно название заметки- сирийские бандиты и наемники массово терроризируют население и законно избранные органы власти Сирии...

17.07.2012 10:00:23123437.55.208.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Сирії треба було півроку тому розстріляти прилюдно французьких найманців і тоді велика частина найманців втікла б з Сирії сама, знаючи що на них не розповсюджується Женевська конвенція як до військовополонених!!!

17.07.2012 09:56:52123437.55.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Що США та Франція підкинули зброї та найманців, що в Сирії активізувалися бойові дії???!!! Масони обнагліли вже до ручки сіючи хаос в цілому світі!!!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути