У Донецькій області сепаратисти готують ряд провокаційних збройних кампаній під виглядом міліції, службовців Внутрішніх військ і Національної гвардії. Про це повідомило джерело у правоохоронних органах виданню "Остров".
Це може призвести до ескалації конфлікту на сході України і введення на територію країни російських військ, йдеться у повідомленні. Зокрема, стало відомо, що на руках у сепаратистів "є автоматична та вогнепальна зброя, форма різної комплектації і автотранспорт з синіми спецномерами".
"Все це може бути використано проти народу під виглядом дій співробітників міліції, службовців внутрішніх військ і Національної гвардії", - сказав співрозмовник агентства.




















Коментарі
7