неділя, 25 червня 2017 18:00

СБУ спіймала російського шпигуна

СБУ спіймала російського шпигуна
Чоловік намагався вербувати працівників СБУ. Фото: Facebook

В Одеській обл. викрили російського шпигуна Ігоря Ткаченка на прізвисько "Зима".

Намагався вербувати офіцерів СБУ, повідомляє журналіст Андрій Цаплієнко у Facebook.

Зібрану інформацію чоловік передавав через в.о. Генконсула РФ в Одесі Євгена Шульцева.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Затримали шпигунів терористів

Шпигуна заарештували. На умови утримування він не скаржиться.

"Я можу сказати "Слава Україні, СБУ слава!" Годують добре, читати, писати, дивитися телевізор не забороняють. Поводяться коректно. А я, коли потрапив до них, думав, що це як гестапо. Що мене на найближчий "гілляці" повісять. Ось вам смішно, а у нас саме так про Україну розповідають", – цитує журналіст слова Ігоря Ткаченка.

Розвідка Молдови заявила, що 5 російських дипломатів були шпигунами і вербували бойовиків для Донбасу. Їх видворили з країни у минулому місяці.

Зараз ви читаєте новину «СБУ спіймала російського шпигуна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути