Ексклюзиви
пʼятниця, 13 січня 2023 14:06

Спецтема: Війна Росії проти України

Росія націлила на Україну 72 "Калібри" із Середземного моря

Росія націлила на Україну 72 "Калібри" із Середземного моря
У Середземному морі – 9 ворожих кораблів, з них п'ять носіїв крилатих ракет "Калібр", загальний залп – 72 ракети. Фото: міноборони РФ

13 січня на бойовому чергуванні в Чорному, Азовському й Середземному морях перебувають 15 ворожих кораблів Російської Федерації.

У Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають чотири ворожі кораблі, серед яких немає носіїв крилатих ракет "Калібр". Про це повідомляє ВМС України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міноборони повідомило, коли Україні слід готуватися до нового наступу росіян

В Азовському морі ворог продовжує контролювати морські комунікації утримуючи на бойовому чергуванні два кораблі.

Водночас у Середземному морі – 9 ворожих кораблів, з них п'ять носіїв крилатих ракет "Калібр", загальний залп – 72 ракети.

У Збройних силах зараз спостерігають ознаки підготовки російськими військами до нового масованого обстрілу України.

Не виключається, що нова атака може бути мішаною або йти хвилями, повідомила 13 січня керівниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірі національного телемарафону.

Швидше за все, новою масованою атакою противника може стати мішана, коли будуть застосовані ракети та дрони-камікадзе.

Зараз ви читаєте новину «Росія націлила на Україну 72 "Калібри" із Середземного моря». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути