пʼятниця, 11 липня 2025 15:25

Російські втрати у війні перевищили мільйон - звіт британської розвідки

За оцінками британської розвідки, у 2025 році Росія вже втратила близько 236 тис. військовослужбовців -битими та пораненими.

Загальна кількість втрат з початку повномасштабного вторгнення перевищила 1 млн осіб. Про це йдеться в останньому огляді розвідки Великої Британії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рубіо про втрати у війні: Росія зазнала більших людських втрат ніж Україна

За даними Генерального штабу ЗСУ, у червні 2025 року середньодобові втрати російської армії становили приблизно 1080 осіб, що дає загальну місячну цифру близько 32 тис.

Водночас у британській розвідці зазначають, що з березня 2025 року щомісячні втрати Росії почали знижуватися.

Червневий показник став найнижчим із квітня 2024 року. Історично літо характеризується зменшенням втрат, що, ймовірно, пов'язано з покращенням погодних умов і, як наслідок, вищими шансами на виживання поранених.

Автор: Defence Intelligence
  Російські втрати у війні перевищили мільйон - звіт британської розвідки
Російські втрати у війні перевищили мільйон - звіт британської розвідки

Раніше державний секретар США Марко Рубіо повідомив, що з початку 2025 року Росія втратила близько 100 тис. солдатів убитими у війні проти України.

Втрати української сторони значно менші, але все ще суттєві. Про це повідомив державний секретар США Марко Рубіо.

"Варто підкреслити, що ці 100 тисяч - саме загиблі, а не поранені. Втрати України менші, але все одно вагомі",- зазначив Рубіо.

Зараз ви читаєте новину «Російські втрати у війні перевищили мільйон - звіт британської розвідки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути