Генеральний прокурор Віктор Пшонка визнав, що до незаконної торгівлі зброї причетні не тільки працівники міліції, але і працівники прокуратури. Про це він повідомив сьогодні на брифінгу.
"Місяць тому у Комінтернівському райвідділ міліції міста Харкова було виявлено нестачу 23 найменувань бойової вогнепальної зброї: 14 пістолетів Макарова, автомата Калашнікова та близько 2000 боєприпасів для різних видів зброї. В ході розслідування з'ясувалося, що це вчинили саме працівники райвідділу. Вже притягається до відповідальності 14 осіб, як продавці, так і покупці", - підкреслив він.
Також генпрокурор відзначив, що минулого тижня аналогічний факт виявлено у Львівському державному університеті внутрішніх справ.
"Начальник складу озброєння закладу заволодів 126-ма одиницями вогнепальної та навчальної зброї. Думаю, варто оголосити весь список. Це 30 бойових та 3 навчальних автомати, 10 кулеметів, 63 пістолети, 6 гвинтівок та 14 сигнальних пістолетів. Досудовим слідством вже встановлено, що до вчинення злочину причетний також старший інспектор Університету з озброєння. Викрадену зброю за допомогою посередників реалізували всім охочим", - розповів він.
Також Віктор Пшонка визнав, що до цього злочину причетний і колишній працівник прокуратури.
"Прикро повідомляти, але говорю вам відверто. На цьому тижні розкритий і факт того, що до придбання зброї причетний і колишній працівник Прокуратури міста Києва. Вчора він затриманий. Буде ставитися питання про його арешт. Зараз він перебуває у слідчому ізоляторі. Загалом по цій справі вже притягається до відповідальності 11 осіб", - повідомив генпрокурор.
Також Пшонка відзначив, що є велика кількість працівників міліції,які професійно захищають громадян.
Коментарі
4