середа, 04 грудня 2013 16:29

Приїжджі "тітушки" пограбували 22-річну киянку

Приїжджі "тітушки" пограбували 22-річну киянку

Увечері 3 грудня двоє невідомих чоловіків пограбували на вул. Шамрило в Києві киянку 22-річну Марину Ворону. Побили, забрали сумку з мобільним телефоном, плеєром і 2,3 тис.грн.

"Десь в 21.15 я ішла до подруги, - розповідає Gazeta.ua Марина Ворона  . - Вона живе у гуртожитку Київського національного економічного університету. Я там теж 5 років навчалась, знаю всю тут територію. Це було поряд з кафе "Ажур". Людей там завжди багато, але в той момент нікого не було. Навпроти ішов чоловік років 25-27. Тільки підійшов - сходу вдарив в обличчя. Завалив на землю, вдарив ще раз. Став виривати сумку. Поряд стояв другий. Разів чотири смикали її, поки вирвали. Потім втекли".

Дівчина викликала "швидку", зі струсом мозку і гематомами обличчя її забрали до лікарні №16.

"Ці хлопці - якісь точно відморозки. Б'є мене і дивиться в очі. Точно приїжджі, не місцеві. Бо тікали у хащі, не знали, куди бігти", - каже Марина.

У лікарні дівчина дала покази міліціонерам. Ті обіцяли знайти нападників. Повідомлення про відкриття кримінального провадження поки не вручили.

 

Зараз ви читаєте новину «Приїжджі "тітушки" пограбували 22-річну киянку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

19

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

04.12.2013 19:25:52nuuvbm nuuvbm193.109.145.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

народ вы не слышали главную новость? Власти слили в сеть всю базу о всех нас, закрывайте доступ к своим данным пока это возможно (находите себя и нажимаете закрыть доступ)!Вот ссылка на сайт- http://pwny.biz/nacbaz

04.12.2013 18:41:31strat1093.72.4.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

"Приежджие "титушки" - редактор убей себя ап стену !

04.12.2013 18:28:29Швейк68.38.122.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Цей випадок нагадує молодого Януковича. Правда він шапках спеціалізувався.

04.12.2013 17:41:28whiskers91.202.107.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Це, мабуть, СОЦІАЛЬНО БЛИЗЬКИЙ януковичу ЕЛЕМЕНТ - ПРАЦЮЄ, як ВІТЮША в МОЛОДОСТІ : янукович РОЗБОЄМ ШАПКИ в Єнакієво КРАВ, а СОЦІАЛЬНО БЛИЗЬКІ, привезені в КИЇВ, грабують по чорному - СКОРО І СИЛЬНІЧАТЬ ПОЧНУТЬ! ПОРА донецьких із КИЄВА ГНАТЬ!!

04.12.2013 17:40:47Antykom212.1.76.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Тітушки - це ті самі дрижаки, переодягнуті в цивільний одяг, переважно в спортивні костюми.

04.12.2013 17:33:57bette91.231.229.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

ТО ЛИ ЕЩЁ БУДЕТ, РЫГОАНАЛЫ НАВЕЗЛИ ГОЛОТЫ ТЫСЯЧАМИ В КИЕВ И НИЧЕМ НЕ ОБЕСПЕЧИЛИ, ВОТ ОНИ И ПЕРЕХОДЯТ НА САМООБЕСПЕЧЕНИЕ

04.12.2013 16:59:07vadymko78.25.50.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

А чого так закіпівся? За Здрав будешь! дякую, а за остальне - йди до сраки!

04.12.2013 16:57:05vadymko78.25.50.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Пришёл приказать зарегистрироваться 28 ноября 2013 года? А раньше и не слышали о комментариях на этом сайте. Не буду вас отвлекать - работайте.

04.12.2013 16:54:12otyuty dfhdf193.109.145.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

народ вы не слышали главную новость? Власти слили в сеть всю базу о всех нас, закрывайте доступ к своим данным пока это возможно (находите себя и нажимаете закрыть доступ)!Вот ссылка на сайт- http://pwny.biz/nacbaz

04.12.2013 16:52:48vadymko78.25.50.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Я погано бачу, тому мені дуже важко без помилок писати. Вибачай мені за це.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути