середа, 13 квітня 2022 07:10

Спецтема: Війна Росії проти України

"Вночі ворожі танки палають ще краще" - ЗСУ розмолотили техніку окупантів

"Вночі ворожі танки палають ще краще" - ЗСУ розмолотили техніку окупантів
ЗСУ знищили техніку російських загарбників. Фото ілюстративне: Міноборони

Українські захисники продовжують знищувати техніку ворога.

92 окрема механізована бригада імені кошового отамана Івана Сірка вночі ліквідувала танк російських загарбників. Відео оприлюднили на офіційній сторінці бригади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін вирішив покінчити з власною армією - Арестович

"Україна - містична та загадкова країна. Вночі танки російських окупантів горять ще краще. Разом переможемо!" - написали.

Під час бойових дій в Україні майже повністю знищили спеціальний загін швидкого реагування (рос. СОБР. – ред.) Архангельської області Росії. З 50 військовослужбовців підрозділу живими залишилися шестеро. Решту ліквідували. Більшість тіл окупантів залишилися на території України.

Зараз ви читаєте новину «"Вночі ворожі танки палають ще краще" - ЗСУ розмолотили техніку окупантів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути