Ексклюзиви
понеділок, 14 лютого 2011 16:39

На сміттєзвалищі бульдозерист задавив колегу - вантажника

На сміттєзвалищі бульдозерист задавив колегу - вантажника

14 лютого поховали 61-річного Володимира Плохіха з села Якушинці, що під Вінницею. Його колега Павло Гудзь, 46 років, переїхав бульдозером увечері 12 лютого. Від травм чоловік помер на місці.

Це сталося на міському сміттєзвалищі, що у селі Стадниця, за 5 км від Вінниці. Водій розгортав та утрамбовував сміття. Було темно і не помітив позаду свого напарника-вантажника. Того дня була сильна хуртовина.

"Володя послизнувся, впав, а Павло повністю наїхав на нього. Тоді цілий день вивозили мусор з сусіднього села Сосонка. Звідти сміттєвоз вивозить сміття кожної суботи", - пояснює колега.

Обоє працювали в міському комунальному підприємстві "Ековін".

У загиблого залишилася дружина Наталія та двоє дітей - Галина та Костянтин.

Директор "Ековін" Володимир Чорновол, 29 років, розпорядився усі витрати на організацію похорону взяти на підприємство. Має ще виділити матеріальну допомогу сім'ї загиблого.

"Обох шкода. В Павла ноги трясуться. В нього троє діток. Працює в нас вже п'ять років, а загиблий - три. Я його добре знав. В нього така печаль була в очах напередодні", - сказав Чорновол.

Нагадаємо, раніше у Львові сміттєвоз переїхав школяра. 12-річний Дмитро Хар повертався зі школи. На пішохідному переході на вул. Антоненка-Давидовича у мікрорайоні Сихів посковзнувся і впав під задні колеса сміттєвоза МАЗ. Водій виїжджав від контейнерів, розвертався. Не побачив хлопця і дав задній хід.

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «На сміттєзвалищі бульдозерист задавив колегу - вантажника». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути