Міліція виявила схованку зі зброєю, яку злочинці, прикриваючись ім'ям батальйону "Айдар", мали намір використати для провокацій у столиці.
Про це йдеться у повідомленні прес-служби Луганської ОДА.
"У процесі слідчих дій виявлено ще одну схованку з боєприпасами, із якої вилучено 5 ящиків із патронами калібру 7,62 (всього 4 400 штук), 1 ящик із гранатами "Ф-1", 6 протипіхотних мін "МОН-50", ящик тротилових шашок, 36 ручних гранат "РКГ-3", 4 електродетонатори та підривну машину.
За достовірною інформацією, якою володіє Луганська облдержадміністрація, усього в злочинне угруповання входило 35 військових, котрі називали себе представниками "Айдару" й носили на формі шеврони цього батальйону. Частина з них дійсно має статус військовослужбовців, а частина – самозванці", - йдеться у повідомленні.
Як уже повідомлялося, минулого тижня правоохоронці Луганщини знешкодили злочинне угруповання під керівництвом військовослужбовця батальйону "Айдар" із позивним "Філат", яке готувалося влаштувати провокації в Києві з використанням вогнепальної зброї.




















Коментарі
1