
Російські терористи обстріляли колону, яка їхала евакуювати людей зі зруйнованої лікарні в тимчасово окупованій Балаклії Харківської області. Є жертви.
За попередніми даними, водій одного з автобусів загинув, повідомляє голова Харківської ОВА Олег Синєгубов в ефірі телемарафону.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рашисти схиляли міського голову Ізюма до співпраці – подробиці
"Щодо Балаклії, де зруйнували вчора лікарню. Лікарі самостійно намагалися виїхали звідти та евакуювати людей. За домовленістю направили колону, яку не запустили в місто, її обстріляли ще на підходах російські окупанти на блокпосту. Є жертви. За попередніми даними, водій одного з автобусів загинув", - сказав Синєгубов.
Він також повідомив, що тривають бої в місті Ізюм, Збройні сили України втримують позиції.
В Ізюмі також збили ворожий літак СУ-34, пілота взяли в полон.
Російські загарбники продовжують обстрілювати Харків. Є загиблі, серед 23 постраждалих є діти. На Харківщині постійно працюють над забезпеченням гуманітарною допомогою.
Коментарі