вівторок, 24 червня 2014 09:23

На Донеччині терористи відібрали у фермера 4 престижні автівки, зброю і гроші

На Донеччині терористи відібрали у фермера 4 престижні автівки, зброю і гроші
Фото: publicist.in.ua

У Донецькій області у фермера бойовики відібрали 4 автомобілі, комп'ютерну техніку та особисту зброю.

Про це УНІАН повідомили у Відділі зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в Донецькій області.

Так, згідно оперативному зведенню за минулу добу, у Великоновосілківський райвідділ міліції звернувся фермер 1966 р.н. з заявою про те, що близько 15 невідомих чоловіків у камуфляжній формі та масках проникли у двір його будинку і під загрозою застосування автоматичної зброї заволоділи його мисливським карабіном, гладкоствольною мисливською рушницею, 4 автомобілями престижних марок, комп'ютерною технікою та грошима в сумі 13 тис. гривень. Сума загального збитку встановлюється.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 187 КК України (розбій).

Зараз ви читаєте новину «На Донеччині терористи відібрали у фермера 4 престижні автівки, зброю і гроші». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути