У Донецькій області у фермера бойовики відібрали 4 автомобілі, комп'ютерну техніку та особисту зброю.
Про це УНІАН повідомили у Відділі зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в Донецькій області.
Так, згідно оперативному зведенню за минулу добу, у Великоновосілківський райвідділ міліції звернувся фермер 1966 р.н. з заявою про те, що близько 15 невідомих чоловіків у камуфляжній формі та масках проникли у двір його будинку і під загрозою застосування автоматичної зброї заволоділи його мисливським карабіном, гладкоствольною мисливською рушницею, 4 автомобілями престижних марок, комп'ютерною технікою та грошима в сумі 13 тис. гривень. Сума загального збитку встановлюється.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 187 КК України (розбій).




















Коментарі
1