пʼятниця, 04 березня 2022 17:18

Спецтема: Війна Росії проти України

Москва, Самара, Челябінськ - показали перші списки російських полонених солдат
5

З'явилися перші списки полонених солдатів армії РФ.

Список опублікував радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

У списках - уродженці Москви, Забайкальського краю, Самари, Челябінська і так далі.

"Таких списків, як і списків загиблих солдатів окупантів буде ще дуже багато. І ви знаєте, хто в цьому винен - Путін!"

Матері Росії, приїжджайте до Києва і забирайте ваших синів.

Після того пекла у яке вони потрапили, ми точно знаємо, що ніхто з них більше і пальця не підніме проти України!", - повідомив.

Прийнято рішення віддавати полонених російських солдатів їхнім матерям, якщо вони приїдуть за ними до України, Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Полная жопа. Путин, бл*, гандон" - перехопили розмови російських окупантів

Можна зателефонувати на гарячу лінію Міністерства оборони України - "Повернися живим з України" на багатоканальні телефони.

+380894201860
+380894201861
+380894201862

Або написати на пошту:

[email protected]

"Потім, якщо ви отримали, підтвердження, що ваш син перебуває у нас у полоні, мами російських солдатів мають дістатися Києва.

Після вторгнення фашистської армії Путіна і закриття повітряного простору, це можна зробити лише таким способом:

Добирайтеся до Калінінграда чи Мінська. Звідти автобусами чи таксі до Польського кордону.

Потім через територію Польщі потрібно буде дістатися КПП з Україною.

Там вас зустрінуть і супроводять до Києва, де передадуть вам вашого сина.

Ми, Українці, на відміну від путінських фашистів, не воюємо з матерями та їхніми полоненими дітьми.

Чекаємо на вас у Києві!", - сказано.

За вісім днів повномасштабної агресії РФ проти України українські воїни знищили 9166 російських окупантів.

Зараз ви читаєте новину «Москва, Самара, Челябінськ - показали перші списки російських полонених солдат». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути