![Морські дрони прицільно вдарили по об'єктах РФ у Криму - у ВМС показали відео](https://static.gazeta.ua/img2/cache/preview/1201/1201663_w_300.jpg?v=0)
Морські дрони завдали прицільних ударів по цілях росіян у тимчасово окупованому Криму.
Знищено важливі об'єкти ворога. Про це повідомив командувач Військово-морських сил ЗСУ Олексій Неїжпапа.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У російській Адигеї пролунали вибухи: припускають атаку на військовий аеродром
За його словами, ударами знищено системи спостереження противника, розміщені на захоплених газових платформах біля узбережжя тимчасово окупованого Криму.
"Полювання на ворога у Чорному морі триває. Окупанти не залишаться на нашій території - дістанемо їх всюди", - зазначив Неїжпапа.
У тимчасово окупованому РФ Криму в Керченській протоці 6 грудня працювали українські морські дрони. Через атаку безпілотників росіяни перекрили Кримський міст.
Повідомляли також про вибухи у районі суднобудівного заводу "Затока" у Керчі. Заграву було видно в Аршинцевому.
Коментарі