пʼятниця, 22 березня 2013 09:05

Мешканці Миколаєва, яку пошматував собака, довелося ампутувати кінцівки

Мешканці Миколаєва, яку пошматував собака, довелося ампутувати кінцівки
Верхні кінцівки до ліктя не дають жодних ознак чутливості. Фото: ТСН

Мешканку Миколаєва, яку напередодні ледь не загриз до смерті власний собака, готують до операції. Більше доби лікарі проводили протишокові заходи, пише ТСН.

На консиліумі вирішили: щоб урятувати життя постраждалій, їй треба негайно ампутувати ліву руку, та майже певні – те саме доведеться зробити і з правою.

Верхні кінцівки до ліктя не дають жодних ознак чутливості. Немає шкірних покровів, м'язів, а отже, і судин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Миколаєві собака пошматував свою господиню

"Іншого виходу немає. Якщо нічого не робити, загине 100%. Від цієї інтоксикації. Якщо локалізувати інтоксикацію – хоч якийсь шанс", - повідомив головний лікар Жовтневої ЦРЛ Юрій Багатий.

Чи перенесе 70-річна жінка таку складну операцію, медики прогнозувати не беруться.

Зараз ви читаєте новину «Мешканці Миколаєва, яку пошматував собака, довелося ампутувати кінцівки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

7

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

22.03.2013 10:30:29ЗАХІСНИК77.52.112.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Її поперджали сусіди про небезпечність від собак такої породи а знехтувала а тепер біда. Залишитись без рук через собаку та своє безтолковья. Щодо бездомніх собачих зграй, то місцева влада повинна проводити роботу по обговоренню з населенням які заходи вживати. Наприклад США є притулки для тварин, де їх приводять у нормальних стан та розміщують в ЗМІ інформацію бажаючим забрати. Але невиліковних, агресивних, та тих яких тривалий час не забирають усиплюють. А розводити тіваринні резінові притулки це всеодно що створювати концлагер.

22.03.2013 09:45:22Анастасія46.119.175.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Шкода жінку.
Але я зараз про інше. Я категорично проти того, щоб собак (бродячих) вбивали на очах у людей.
Та як послухаєш деяких захисників, так складається враження, що життя собаки дорожче ніж людини. Скільки вже випадків було нападів бродячих псів на людей.
Знаю раніше були служби, які вночі відловлювали собак(у нас на підприємстві), і вранці їх вже не було. В усякому разі люди не бачили моменту присипляння.
Нехай вибачать мені любителі собак, але мені дорожче життя людей.

22.03.2013 10:04:03L.C.37.54.189.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Слышу звон да не знаю,где он. Причем тут беспризорные собаки? Речь о домашней идет. Но вы все так боитесь и ненавидите собак,что тут же переводите стрелки на уличных.
Сразу видно,где человек работал - на коммунальном предприятии убийств и убийц.

22.03.2013 10:13:48Анастасия46.119.175.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Работаю на металлургическом предприятии. Жаль, что в моем комметарии Вы услышали о моей ненависти к собакам. Это далеко не так. И собак я не боюсь, я боюсь мышей.

22.03.2013 09:23:17серг93.74.237.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кто следующий? Надеюсь, это будет любитель собак!

22.03.2013 09:42:14ккк93.73.7.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Надеюсь следуйщим будут тупые догхантеры!

22.03.2013 09:28:46Энди95.132.235.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Меня опередили. И это, надеюсь уже прибили, была дрессированная собака. А сколько стай беспризорных собак пугают детей на улицах?

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути