пʼятниця, 10 травня 2024 22:42

Канадський виробник броньовиків відкриє завод в Україні

 

Канадська компанія Roshel, яка виробляє броньовані автомобілі Senator зокрема для потреб ЗСУ, планує частково локалізувати своє виробництво в Україні.

Броньовики Senator початково були створені для операцій правоохоронних органів Північної Америки, але їх адаптували до військових операцій в Україні. І вони себе добре зарекомендували на фронті. Про це в інтерв'ю Defense Archives розповів засновник та керівник компанії Роман Шимонов.

Після цього виробника засипали замовленнями оборонні відомства багатьох країн – від самої Канади до Південної Кореї. Аби впоратися із цим попитом, компанія розширює виробничі потужності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виробництво зброї буде максимальним за весь час незалежності - Зеленський

"У нас вже є кілька майстерень по всій Україні, які здійснюють ремонт і обслуговування наших автомобілів. Окрім цих послуг, ми на завершальній стадії плануємо локалізувати частину нашого виробництва в Україні", – сказав власник компанії.

Зараз на головному заводі Roshel в Канаді працюють понад 200 біженців з України. Багато з них прагнуть повернутися в Україну та працювати вже в українському філіалі компанії.

Від початку повномасштабного вторгнення компанія виготовила та поставила в Україну вже понад 1000 броньованих автомобілів Senator. Поставки були профінансовані урядами кількох країн – Канади, США, Німеччини та інших.

В Україні створили мережу прихованих заводів для виготовлення зброї. Деякі виробництва розташовані під землею. Інші приховані за "величезними декораціями". На заводах випускають боєприпаси, всі види безпілотників, БТР "Козак", ракети "Нептун" і протитанкові ракети "Стугна".

Зараз ви читаєте новину «Канадський виробник броньовиків відкриє завод в Україні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути