У районі Дебальцевого терористи отримали підкріплення у вигляді "казачої гвардії".
Про це повідомляє керівник групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук у Facebook.
"На Дебальцевському плацдармі в районі Нікішиного і Чорнухиного російсько-терористичні війська отримали підкріплення у вигляді кількох "новостворених" рот "казачої гвардії".
Бойовики з цих бандформувань одягнені в нову зимову форму російського зразка, добре озброєні і оснащені. На озброєнні - до 20 одиниць бронетехніки", - зазначив Тимчук.
×




















Коментарі
2