Ексклюзиви
вівторок, 27 березня 2012 22:59

Через неправильну фотографію в соціальні мережі дівчині вибили око

Через неправильну фотографію в соціальні мережі дівчині вибили око
Медикам не вдалося врятувати дівчині око. Фото: funny-tests.ru

17-річна студентка педагогічного коледжу № 4 Ульяновська Аня позбулася зору після сварки зі своєю 19-річною подругою Катериною.

Причиною конфлікту стали спільні фотографії, які Аня мала необережність видалити зі своєї сторінки в соціальній мережі.

"Це були їхні спільні фото зі спільною вечірки, - говорять сусідки дівчат по гуртожитку. - Але Аня чомусь видалила їх, а Катя була проти. Потім слово за слово, почалася бійка, і Катя пістолет дістала - їй друг подарував".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Полтавському міліціонеру вибили око стільцем

Дівчина направила пістолет на сусідку і натиснула на курок. Куля потрапила Ані в око.

Шоковані студентки негайно викликали швидку, але медикам не вдалося врятувати дівчині око - під час операції його видалили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рейдери вибили око підприємцю з Лук'янівського ринку

З'ясовувати стосунки екс-подруги продовжать вже в суді.

Зараз ви читаєте новину «Через неправильну фотографію в соціальні мережі дівчині вибили око». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

7

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути