Ексклюзиви
Понеділок, 12 квітня 2021 16:14

Ходила брудна і голодна: батько і мачуха серед ночі вигнали з дому 10-річну дівчинку

Ходила брудна і голодна: батько і мачуха серед ночі вигнали з дому 10-річну дівчинку
Дівчинка блукала вулицями, поки її не забрав до себе додому один із родичів Фото: pixabay.com

У Полтаві в мікрорайоні Сади-2 батьки вночі вигнали на вулицю 10-річну дитину.

Дівчинка блукала вулицями, доки її не забрав до себе додому один із родичів, повідомив у соцмережі голова Шевченківської райради Сергій Хавренков.

"10-річну дівчинку батько та мачуха опівночі вигнали з дому, вона була голодна, брудна і мала вошей. Дитина попросила випадкового перехожого зателефонувати до іншого родича, який забрав її додому серед ночі", - написав Хавренков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 2-річного хлопчика знайшли серед лісу

За його словами, дівчинка, її брат та сестра перебувають на обліку служби у справах дітей Шевченківської райради. Дівчата вже побували в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, також родина перебувала під соціальним супроводом соцслужб.

"Після завершення соціального супроводу до органів опіки спочатку звернулася старша сестра дівчинки, а згодом і брат з приводу фізичного насилля батьків щодо них. Обоє живуть з родичем - саме з тим, якому просила зателефонувати дитина. Дівчинка в лікарні, її оглянули, надають медичну допомогу, до батька вона повертатись не хоче, тож влаштовуватимемо її до дитбудинку", - розповів Сергій Хавренков.

Служба в справах дітей подала позов про позбавлення батька дітей батьківських прав.

На Херсонщині мати замкнула в будинку двох маленьких сестер і зникла. Те, як діти плачуть за зачиненими дверима, почув чоловік, який здав матері в оренду будинок.

Зараз ви читаєте новину «Ходила брудна і голодна: батько і мачуха серед ночі вигнали з дому 10-річну дівчинку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі