Десятки справ із привласнення чужого майна розслідує поліція. Шахраї, окрім класичних схем із підробкою документів, вдаються до викрадення власників житла та навіть до вбивства. За своїми потенційними жертвами спостерігають роками. Мають навіть облік усіх привабливих квартир, кожна вулиця – за алфавітом. Є інформація про борги, іпотеку, землю, прописку.
Про це йшлося в Фактах.
Окрім того,є інші схеми заволодіння житлом.
"Дівчина переїжджає жити до хлопця. Радить зробити легкий косметичний ремонт у квартирі, а через якийсь час заявляє, що все це зробила за свої гроші. Хоче повернути кошти або погрожує відібрати половину квартири. Любителям випити аферисти підсунуть алкоголь, а потім і документи на відмову від квартири", - повідомляється.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 80-річну жінку морили голодом, щоб відібрати квартиру
Аби не втратити свою квартиру, експерти радять не забувати кілька правил. При підписанні документів завжди користуйтеся послугами адвокатів чи юристів. Зберігайте чеки від покупок всіх будматеріалів і оздоблювальних робіт. А у випадку, якщо до вас несподівано приїде родич старих господарів і заявить про права на житло - викликайте поліцію.
У Луцьку 27-річний Олександр Швейгер через суд намагається повернути собі квартиру. У травні торік її арештували та продали з аукціону, щоб погасити борг за несплачені комунальні послуги.
Коментарі