Ексклюзиви
четвер, 27 листопада 2014 13:23

Бойовики обстріляли район Донецька: багато жертв

Бойовики обстріляли район Донецька: багато жертв
Фото: Facebook

У Донецьку терористи обстріляли мікрорайон Азотний, у результаті обстрілу багато жертв, постраждали будівлі лікарні та училища.

Про це повідомляє голова Київської районної адміністрації м. Донецьк Іван Приходько у своєму Facebook.

"Тільки що обстріляний Азотний. Багато жертв.

Постраждала 23-я лікарня. 23-є училище. Багато жертв.

Подробиці пізніше", - написав Приходько.

Факт обстрілу підтверджує Донецька міська рада.

"Близько 13:00 артобстрілу піддався мікрорайон "Азотний" в Куйбишевському районі. Снарядами пошкоджені будинки №41 по вул. Бутурлиновский та № 20 по вул. Смольная.

Внаслідок попадання снарядів виникли пожежі. Чергові наряди МНС приступили до ліквідації загорянь.

За попередніми даними, загинули 2 мирних жителя. Інформація про потерпілих уточнюється", - йдеться в повідомленні.

Зараз ви читаєте новину «Бойовики обстріляли район Донецька: багато жертв». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути