середа, 02 липня 2014 13:35

Спецтема: Війна на Донбасі

Бойовики тікають з Донецької ОДА, прихопивши зброю і гроші

Бойовики тікають з Донецької ОДА, прихопивши зброю і гроші
Фото: google.com.ua

Представники так званої "Донецької народної республіки" почали процес евакуації з будівлі Донецької обласної державної адміністрації.

Про це під час брифінгу заявив спікер інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Андрій Лисенко, передає РБК-Україна.

"Терористи почали процес евакуації з будівлі Донецької облдержадміністрації. Вони мають на меті вивезти з міста всі накопичені фінансові ресурси і наявне озброєння. Організацію забезпечення безпеки і охорони покладено на чеченських найманців", - повідомив Лисенко.

Нагадаємо, терористи захопили і контролюють ГУ МВС в Донецьку.

 

Зараз ви читаєте новину «Бойовики тікають з Донецької ОДА, прихопивши зброю і гроші». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути