Представники так званої "Донецької народної республіки" почали процес евакуації з будівлі Донецької обласної державної адміністрації.
Про це під час брифінгу заявив спікер інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Андрій Лисенко, передає РБК-Україна.
"Терористи почали процес евакуації з будівлі Донецької облдержадміністрації. Вони мають на меті вивезти з міста всі накопичені фінансові ресурси і наявне озброєння. Організацію забезпечення безпеки і охорони покладено на чеченських найманців", - повідомив Лисенко.
Нагадаємо, терористи захопили і контролюють ГУ МВС в Донецьку.




















Коментарі
2