За кілька діб підрозділи Державної прикордонної служби на Луганщині і Донеччині знищили десятки російських окупантів.
Також українські воїни вивели з ладу ворожий безпілотник. Про це повідомила Держприкордонслужба.
На Луганщині наші мінометники зруйнували декілька бліндажів російсько-окупаційних військ разом із ворожою живою силою.
Найбільше, до чотирьох піхотних груп ворога, прикордонна артилерія ліквідувала у районі Бахмута.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти "лягли" один за одним: українські снайпери показали роботу
Прикордонники постійно стримують спроби ворожих штурмовиків прорватись у Бахмут.
"Аби вибити загарбників з приміської забудови, доводиться переходити у ближній бій", ‒ розповіли.
В одному з тактичних епізодів оборони передмістя військові "пострілом" з антидронової рушниці знешкодили ворожий БпЛА, який корегував дії й вогонь ворожих сил.
"Користуючись "туманом війни" наші захисники провели позиційну контратаку. Вогневим ураженням зі стрілецької зброї, автоматичнихі протитанкових гранатометів стрілецький підрозділ російських зайд відкинуто. Втрати противника – 11 загиблих і шість поранених", ‒ повідомляють.
Вчора прикордонники знищили російський штурмовик Су-25, другий за тиждень.
Підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів у Луганській і Донецькій областях. Ворог зосереджується на п'яти напрямках на сході України.




















Коментарі