5 років тому 11 серпня помер американський актор, якого знав увесь світ, Робін Вільямс. Йому було 63.
Більшість стрічок у фільмографії Робіна сміливо можна назвати шедеврами кіномистецтва. Він знайомий глядачам з фільмів "Джуманджі", "Двохсотлітня людина", "Куди приводять мрії", "Пробудження", "Спілка мертвих поетів", "Розумник Вілл Гантінґ" та ін.
Першим виступами Вільямса були комічні монологи, з якими він виступав спочатку у клубах Сан-Франциско. На телебачення дебютував у епізодичному образі інопланетянина Морка у одній з програм NBS. Цей персонаж став настільки популярним серед глядачів, що компанія започаткувала сітком "Морк і Мінді", який виходив у 1978–1982 рр.
У 1980 році відбувся дебют Робіна Вільямса у великому кіно. Його першою роллю став моряк Попай в однойменному фільмі Роберта Олтмена. Фільм виявився провальним.
Наступний фільм з участю Вільямса "Світ Гарпу" 1982 року виявився більш вдалим. Роль дивакуватого письменника Гарпа принесла акторові успіх і визнання. У 1984 році вийшов фільм "Москва на Гудзоні" де актор талановито зіграв нелегального емігранта Володимира Іванова. Фільм мав грандіозний успіх у США.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За гонорари мати мумі-тролів Туве Янссон купила собі острів
Зоряний час Робіна Вільямса настав у 1987 році, коли він знявся в ролі ді-джея Едріана Кронэра в комедії "Добрий ранок, В'єтнам". За цю роль Вільямс отримав премію "Золотий глобус" і був номінований на "Оскар".
Одна з останніх робіт за участю актора – комедія "Велика весілля" 2013 року, де він зіграв Дона Гріффіна. В кінці 2014 року на екрани вийшов останній фільм з актором – комедія "Ніч в музеї – 3: таємниця гробниці".
У 2015 році актор повинен був зніматися в продовженні однією з найуспішніших стрічок з його участю "Місіс Даутфайер".
"Коли я помру, танцюйте на моїй могилі і поливайте квіти тим, що п'єте самі. Робіть, що хочете, тільки не клонуйте мене, тому що мій клон ніколи не буде таким самим, як я", - казав актор.
Американський актор, кінорежисер і продюсер Рутґер Гауер помер у віці 75-ти років після нетривалої хвороби.
Коментарі