На заробітки за кордон краще їхати неодруженому. Або разом зі своєю половиною.
Так вважає Антон Угляр із Тернопільщини. Він 9 років живе у британському Лондоні.
"Їдучи за кордон, найважливіше – мати ціль, мету. Є люди, що заробили грошей - і додому. Інші залишаються в Англії на 12-15 років. Потім уже бояться повертатися. За ці роки багато змінюється. Спілкується з рідними через скайп, але йому вже важко бути з ними на одній хвилі. Не бачив дитини 10 років, а по комп'ютеру командує, як їй себе вести. Або сварить. Від довгої розлуки сім'ї розпадаються. Людина їде за кордон заробити. А виходить: щось здобуває, але багато втрачає", - каже Угляр.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українка розповіла про нелегальне життя в США
Натомість, вважає, разом у чужій країні подружжя може бути успішним.
"Заробляють гроші, купують нерухомість в Україні - бо приїжджають в основному, щоби дати якийсь старт дітям. Живуть на зарплату дружини, а зарплату чоловіка відкладають. Жінки в Англії заробляють менше. Удвох за 3-4 роки можуть скопити на квартиру в Києві.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 18 годин в "холодильнику" і штрафи по 10 тисяч гривень: три історії заробітчан
Повну версію розмови з Антоном Углярем можна прочитати тут.
Заробітчанство входить у трійку найпоширеніших причин, через які люди розлучаються. Сім'ї розпадаються після 2 років розлуки, за спостереженням київського сімейного психолога Катерини Геращенко. Не врятує ні телефон, ні скайп. Відсутність фізичного контакту, постійні ревнощі та підозри у зраді призводять до розлучення подружжя, які прожили у шлюбі понад 20 років.
Коментарі