Невдовзі село Нагуєвичі, де народився Іван Франко, має суттєво змінитися. До села проведуть газ і асфальтовану дорогу. Тут зведуть Будинок літераторів із кількома конференц-залами, кімнати для ночівлі, їдальню.
Це стало відомо після візиту до Львова віце-прем"єр-міністра В"ячеслава Кириленка, 38 років. Урядовець приїхав простежити за тим, як триває підготовка до відзначення 150-ї річниці від дня народження Каменяра.
— На все про все, — каже В"ячеслава Кириленко, — виділено понад 28 мільйонів гривень. Ці гроші будуть розподілені на проекти, які підтримують франкову спадщину, популяризують творчість Франка і сприятимуть розвитку туристичної інфраструктури.
Відзначення річниці Франка стане загальноукраїнською подією. З цією метою на телебаченні та радіо з"являться відео— та аудіоролики, які популяризуватимуть простого й зрозумілого Франка.












Коментарі