Понеділок, 21 січня 2008 15:53

Журналісти Reuters погрожують протестами

Журналісти британського інформаційного агентства Reuters погрозили почати страйк у зв"язку із змінами в діяльності компанії.

Керівництво Reuters вирішило провести реструктуризацію компанії, проте не проконсультувалося з журналістами. В результаті працівники компанії вирішили звернутися в Національну спілку журналістів Великобританії (NUJ) з проханням провести голосування з приводу початку страйку.

Керівництво Reuters заявило, що зміни в роботі компанії не торкнуться договорів співробітників і не вплинуть на умови їхньої роботи. Крім того, керівники стверджують, що ведуть постійні консультації з NUJ і продовжуватимуть вести їх в майбутньому.

Повідомляється, що зміни вступають в силу з понеділка 21 січня.

У травні 2007 року активи агентства Reuters купила канадська компанія Thomson Corp. більш ніж за 17 мільярдів доларів. Остаточне злиття компаній в найбільше в світі агентство ділових новин Thomson-Reuters повинне відбутися на початку другого кварталу 2008 року, повідомляє AFP.

Зараз ви читаєте новину «Журналісти Reuters погрожують протестами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода