Жителі 7 міст України одночасно пройшлися вулицями з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначають 18 жовтня. Хода відбулася у рамках всесвітньої щорічної акції Walk for Freedom.
Міжнародна громадська організація А21 зібрала киян у центрі столиці. Вони пройшлися містом і повернулися на Майдан Незалежності. Під час ходи роздавали листівки та поширювали інформацію про небезпеку, яку несе в собі сучасне рабство, повідомляє Іnterfax.
Крім Києва, на вулиці своїх міст вийшли небайдужі громадяни Дніпра, Луцька, Одеси, Маріуполя, Миколаєва та Тернополя.
"Сучасне рабство - це міжнародний злочин, який відбувається на всіх континентах, та впливає на людей усіх рівнів достатку. Без усвідомлення проблеми неможливо її подолати. Мета кампанії А21 - через такі акції як Walk For Freedom розвивати діалог, який сприятиме підтримці постраждалих та переслідуванню торговців людьми на глобальному рівні. Хода за свободу (Walk For Freedom) відіграє дуже важливу роль в боротьбі проти торгівлі людьми. Це не просто прогулянка по місту і роздача листівок, це - можливість висвітлити проблему несправедливості і мобілізувати громадськість до дій", - зазначила Юлія Саченко, директор з розвитку в Україні, громадська організація А21.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Такої кількості правоохоронців ще не було" - під Радою проходить антивладна акція
За словами президента Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василя Воскобойника, для успішної боротьби з торгівлею людьми та нелегальною або примусовою працею потрібні рішучі кроки.
"Хочу підкреслити, що для досягнення результату не потрібні багатомільйонне державне фінансування або надзусилля. Досить рухатися в двох напрямках: інформувати людей про небезпеку нелегального працевлаштування та припинити діяльність шахраїв у сфері працевлаштування за кордоном. Таким чином можна за один – два роки зменшити масштаби потрапляння українців у сучасне рабство на порядок", - сказав Василь Воскобойник.
А21 – це міжнародна громадська організація, що бореться з торгівлею людьми, представлена в 11 країнах світу. Основні цілі діяльності – досягти і вплинути на вразливі групи населення, врятувати та відновити життя потерпілих від торгівлі людьми та притягнути злочинців до відповідальності. Минулого року у світі до акції приєдналося 300 міст в 40 країнах світу.
Коментарі