- На сьогоднішній день більшість споживачів, готових придбати нове житло, цілком можуть дозволити собі покупку завдяки доступності житло економ-класу.
- У період кризи багато змушені були відмовитися від подібного придбання через відсутність іпотеки, загального зниження доходів, невпевненість у завтрашньому дні і тотальну недовіру до забудовників. Сьогодні ж ситуація нормалізувалася. Але на відміну від докризового періоду покупці стали більш обережними у виборі та вимогливими до забудовників.
- Тим не менше через обмежену кількість пропозицій на ринку нового житла попит на нього, на жаль, навряд чи може бути повністю задоволений.
- Під час кризи виникло таке явище як "відкладений попит" на ринку нерухомості - цей період характеризувався відходом багатьох забудовників з ринку, зупинкою будівництва і як наслідок повною зупинкою продажів. У результаті цього на сьогоднішній день нового житла вистачить лише на 40-50% всіх охочих його придбати.
- Надалі при позитивних макроекономічних показниках, стрімко зростаючий попит при обмеженій пропозиції потягне за собою ціни вгору.
- Вже зараз ми спостерігаємо поступове зростання цін на нове житло, в першу чергу це стосується малометражних квартир економ-класу, які є найбільш затребувані на ринку нерухомості. До кінця року їхня вартість може вирости на 10-15%.
- Компанія "НБК", як столичний оператор ринку нерухомості, пропонує виключно житло економ-класу, яке відповідає всім параметрам житла бізнес-класу. На даний момент ця пропозиція найкраще за співвідношенням ціна-якість серед новобудов.
×
Коментарі