Ексклюзиви
Середа, 09 липня 2008 14:01

Встановлено, чому у чоловіків більше сексуальних партнерів, ніж у жінок

Встановлено, чому у чоловіків більше сексуальних партнерів, ніж у жінок
Як багато у вас було сексуальних партнерів? А збрехали б ви, розповідаючи про них в анкеті? Як показує статистика, в середньому у чоловіків Великої Британії і США в 2-4 рази більше сексуальних партнерів, ніж у жінок. Проте учені завагалися в сексуальній активності сильної статі: за підрахунками математиків, у обох половин повинне бути приблизно однакове співвідношення сексуальних контактів, пише Foxnews.

У чому ж тоді причина чоловічої переваги? Або чоловіки прибріхують, щоб підвищити свою репутацію гарячого самця, або жінки недоговорюють.

Чоловіки знаходять партнерок в публічному будинку
Одне з можливих пояснень цього "феномена", в тому, що чоловіки нерідко зараховують до сексуальних партнерок повій, яких, вірогідно, не розглядають в дослідженні.

Чоловіки схильні перебільшувати
І роблять це украй безневинно. Як показали дослідження професора Нормана в 2005 році, чоловіки нерідко перебільшували кількість своїх пасій, називаючи приблизне число. В той же час, жінки згадують всіх своїх партнерів поіменно, підводять підсумок. Так, згідно з недавнім опитуванням, серед гетеросексуальних американців старше 40 років, чоловіки мають в середньому 31, 9 партнерок, а жінки- всього 8, 6 парнерів.

Чоловіки вигадують собі подружок
Хоча вигаданих дівчат не можна включати в список особистих заслуг, але хто ж заборонить?

У дослідженнях немає точних визначень термінів
Треба визнати той факт, що в багатьох опитуваннях нема чітких визначень термінів "секс" і"сексуальний партнер". Чи зважати на оральний секс? А петтінг? Чоловіки цілком можуть зарахувати всі інтимні контакти з пані до своїх сексуальних досягнень.

Жінки просто забувають про свої "пригоди"
Відомо, що у жінок вибіркова пам"ять: навіть найсексуальніші пані іноді вважали за краще забути свої "пригоди". Наприклад, вона може викреслити зі своєї пам"яті якого-небудь Томмі - це був секс на одну ніч - або наприклад, Боба - він не задовольняв її і кінчав буквально через хвилину. Деякі жінки вважають за краще думати, що "Те що трапилося у Вегасі, у Вегасі і залишиться". Таким чином, нерідко в корзину пам"яті відправляються і всі хлопчики з коледжу.

Люди просто брешуть
Найчарівніша сторона всіх цих статистичних підрахунків полягає в тому, що люди брешуть. За даними анонімного опитування серед учасників дослідження, 21% чоловіків і 15% жінок вирішили зшахраювати.

Зараз ви читаєте новину «Встановлено, чому у чоловіків більше сексуальних партнерів, ніж у жінок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода