14 червня День Ангела відзначають Віра та Валерій. Не забудьте привітати іменинників зі свято.
Gazeta.ua пропонує дізнатися значення цих імен та як оригінально привітати з Днем Ангела.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іменинники 13 червня: у кого сьогодні День Ангела та як назвати дитину
Ім'я Віра характеризує манірність і тягу до прекрасного. Ім'я означає: "зійшла з небес", "та, яка дарує щастя", "помічниця Бога".
Так само, як і багато інших імен у слов'янських мовах, ім'я Віра прийшло прямо з культури гречан. Цікаво, що одне з найпопулярніших в Білорусі, Росії та Україні імен практично не зустрічається, наприклад в Америці. При цьому значення імені Віра не змінюється навіть в інших культурах. Скрізь воно асоціюється з чимось божественним.
Привітання для Віри
З Днем ангела тебе, люба Віро! Нехай добрий художник розфарбує твоє життя яскравими фарбами, а талановитий композитор напише мажорну мелодію твоєї долі. У сплячої красуні були феї, а твоєю феєю нехай буде твоя свята заступниця Віра. Бажаю тобі міцного здоров'я і сил, везіння, успіхів та удачі у всіх починаннях, здійснення заповітних бажань, вірних друзів і сімейного щастя!
Ім'я Валерій походить від латинського слова "valeo" - "сильний, здоровий". Тож не дивно, що у давньоримській міфології бога війни Марса називали "Валеріус". У різних країнах ім'я Валерій має різні варіанти: Валер'ян, Валеріуш, Валеріо, Валері.
Характер Валерія з раннього дитинства доставляє батькам багато хвилювань. Валерій любить рухливі ігри, із задоволенням бігає, лазає по деревах.
Привітання для Валерія
Твоє ім'я Валерій, тверде мов скеля,
На якій, твій покровитель збудував,
Христову церкву, що стоїть віками,
І за яку він до кінця стояв.
Тож будь також завжди рішучий,
Щоб ангел тебе надихав,
У всіх ділах і добрих починаннях,
Завжди тобі допомагав.
Живи з любов'ю до людей,
І ця любов тобі воздасться,
Здоров'ям, радістю душі,
Роками довгими віддасться!
14 червня в церкві згадують преподобного Агапіта Печерського, лікаря, який був киянином. Він отримав від Бога дар лікувати, зціляв хворих молитвою і зіллям, яке сам заготовляв. Спочатку він лікував ченців, згодом до нього почали приходити хворі люди з Києва й околиць. Агапіт лікував усіх, не беручи за це жодної винагороди.
Коментарі